Кафедра спортивних дисциплін, ігор і туризму: практичне заняття в дрімучому лісі - Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я

Кафедра спортивних дисциплін, ігор і туризму: практичне заняття в дрімучому лісі

Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Новини факультету > Кафедра спортивних дисциплін, ігор і туризму: практичне заняття в дрімучому лісі

У програмі літнього табірного збору студентів факультету фізичного виховання передбачено цикл корисних практичних занять з туризму і краєзнавства.

Майстер-клас з подолання глибокого яру в урочищі Бучак провів кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри спортивних дисциплін, ігор і туризму Ігор Палатний. До практичного заняття було залучено не лише студентів спеціальності «Фізична культура», а й «Біологія» та «Географія». Переправа через яр мала модельний характер. Цим способом можна робити переправу через річку, урвище та інші малопрохідні перешкоди.

Спеціальну компетентність за спеціалізацією організатора туристично-краєзнавчої роботи формували у декілька етапів: почув – побачив – спробував – закріпив і сподобалося!

Щира подяка почесному доценту кафедри, чарівній Оксані Палатній та групі студентів й випускників, які забезпечили безпечну переправу всіх учасників і зберегли контингент факультету незмінним.

Віктор Куйбіда
декан факультету фізичного виховання, професор

Залишити коментар

Перейти до вмісту