Сковородинівці помірялися своїми силами у армреслінгу та гирьового спорту - Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я

Сковородинівці помірялися своїми силами у армреслінгу та гирьового спорту

Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Новини факультету > Сковородинівці помірялися своїми силами у армреслінгу та гирьового спорту

22 жовтня 2020 року у стінах нашої альма-матер відбулися традиційні змагання з армреслінгу та гирьового спорту. Змагання з цих видів спорту є одними з найдавніших у нашому вузі, адже перші змагання гирьовиків відбулися у далекому 1987 році, а змагання з армреслінгу – у 1988-му. Поміж іншим, нинішній декан факультету фізичної культури, спорту і здоров’я доктор історичних наук, професор Віктор Куйбіда та головний суддя цих змагань, заслужений тренер України,  кандидат педагогічних наук, доцент Тарас Кириченко були серед їх найперших учасників. Врешті, не підвели вони поціновувачів та прихильників цих видів спорту і цьогоріч, і, як завжди, пройшли у видовищній та напруженій боротьбі, збагативши нас новими іменами на спортивному небосхилі університету – переможців та призерів цих змагань.

Серед дівчат, що змагалися в абсолютній ваговій категорії у змаганнях з армреслінгу серед дівчат призова трійка набула такого вигляду: І місце здобула Марина Ярошенко (4 курс факультету фізичної культури, спорту і здоров’я), ІІ місце посіла Ірина Садовник (2 курс факультету фізичної культури, спорту і здоров’я), а ІІІ місце здобула Ольга Шматок (студентка групи ФК-12мс цього ж факультету).

У чоловіків у ваговій категорії до 75 кілограм перемогу цього дня святкував студент ІІІ курсу факультету фізичної культури, спорту і здоров’я заочної форми навчання Антон Зеленський, срібним призером став Вадим Бовшик (магістр ІІ року навчання цього ж факультету), а замкнув трійку призерів у цій вазі Олег Осадчий (студент 4 курс факультету фізичної культури, спорту і здоров’я).

Рівних у абсолютній ваговій категорії у змаганнях армреслерів цього дня не було студенту ІІ курсу факультету фізичної культури, спорту і здоров’я Максиму Сидоренку. Срібний успіх повторив згаданий вище Вадим Бовшик, а третє місце посів переможець попередньої вагової категорії Антон Зеленський.

Вдалими видалися й змаганнях гирьовиків у ваговій категорії до 75 кілограмів, де перемогу з результатом 45 балів здобув студент ІІІ курсу факультету фізичної культури, спорту і здоров’я Олександр Колісник. ІІ місце виборов Владислав Воробйов (ІІ курсу факультету фізичної культури, спорту і здоров’я) з результатом 42 бали. Третім у цій ваговій категорії став Сергій Неборачок (студент групи ФК-11мс цього ж факультету), його результат – 35 балів.

У абсолютній ваговій категорії у змаганнях гирьовиків впевнено переміг магістрант ІІ року навчання Валерій Скрипка з результатом 68 балів. Срібним призером став Максим Чебан (студент 4 курсу факультету фінансово-економічної та професійної освіти) з результатом 47 балів. ІІІ місце посів Віталій Вільгоцький (І курс ПТФ) з результатом 32 бали.

Переможці та призери змагань отримали грамоти та грошові призи. Спонсором змагань виступив профком університету. Призи глядацьких симпатій дістались Ользі Шматок та Сергію Неборачку.

Прес-служба факультету

Залишити коментар

Перейти до вмісту