Відкритий чемпіонат університету з лижних гонок серед викладачів і співробітників. Коли і де? - Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я

Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Новини факультету > Відкритий чемпіонат університету з лижних гонок серед викладачів і співробітників. Коли і де?

Близько двох років Переяслав не відвідувала справжня погодна зима. І от, щойно небесна канцелярія щедро потішила нас великою кількістю снігу та тріскучим морозцем, вперше за тривалий час, в університеті було проведено змагання з лижних гонок. У змаганнях, що відбулися вчора – 18 лютого, поблизу університету – на лузі, взяли участь дві команди, які були поділені на команду хлопців та дівчат. Загалом, до перегонів долучилося двадцять студентів з різних факультетів, а сонячна погода додала ще більше енергії успішному проведенню змагань.

Краще будь яких слів про атмосферу свята лижного спорту в околицях альма-матер може розповісти фоторепортаж з місця події. А ми ж розповімо про тріумфаторів змагальної частини:

Чемпіоном серед юнаків на дистанції 3 км став студент IV курсу факультету фізичної культури, спорту і здоров’я Кирило Калмиков, який фінішував  з результатом 17,32 хв. ІІ місце посів студент ІІІ курсу цього ж факультету Арсен Бердніков (його результат – 19,43 хв.), третім був першокурсник факультету Михайло Смаль (фінішував з результатом 23,08 хв.).

Серед дівчат переможницею з лижних гонок на 2 км з результатом 18,32 хв. стала студентка  ІІ курсу факультету фізичної культури, спорту і здоров’я Ірина Садовник, друге місце посіла студентка IV курсу факультету Аліна Леончук, а третьою стала студентка 2 курсу факультету фізичної культури, спорту і здоров’я Дарина Борзілова.

Зазначимо, що організаторами заходу були викладачі кафедри спортивних дисциплін і туризму та кафедра теорії і методики фізичного виховання і спорту, а призери в особистому та командному заліку були нагороджені грамотами, кубками та подарунками.

Вітаємо усіх учасників та переможців змагань, бажаємо їм міцного здоров’я і подальших спортивних перемог. Водночас, сподіваємося, що надалі зими додаватимуть нам більше приводів та погодних можливостей задля проведення таких змагань. Поміж тим, подібні змагання для викладачів вже не за горами – їх анонсовано на наступний тиждень.

Прес-центр кафедри спортивних дисциплін і туризму