Сковородинівці взяли участь у ІІІ зимовій універсіаді з лижних гонок. Які результати? - Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я

Сковородинівці взяли участь у ІІІ зимовій універсіаді з лижних гонок. Які результати?

Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Новини факультету > Сковородинівці взяли участь у ІІІ зимовій універсіаді з лижних гонок. Які результати?

Впродовж 4-х змагальних днів, з 21 по 25 березня 2021 року, понад 40 здобувачів вищої освіти з 9-ти університетів Закарпатської, Київської, Львівської, Харківської, Чернігівської областей та м. Києва брали участь у ІІІ зимовій універсіаді з лижних гонок серед студентських команд закладів вищої освіти України, яка відбувалася на базі НСБ ЗВС «Тисовець» Львівської області. Спортсмени, серед яких, звісно ж, були і сковородинівці, змагались у лижних перегонах класичним стилем на дистанції 7,5 км та вільним стилем на дистанції 10 км. Студентки долали дещо меншу дистанцію, зокрема, по 5 км класичним та вільним стилями. Спринтерська дистанція була однаковою як для жінок, так і для чоловіків – 1 км. Лижні перегони стали заключним видом програми III Зимової Універсіади України.

Загальне керівництво організацією та проведенням III Зимової Універсіади України здійснювали Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Українська федерація студентського спорту та Федерація лижного спорту України у співпраці

«Третій рік поспіль Львівщина приймає усі види змагань Зимової Універсіади України. Наразі це 2 види програми, які культивуються у закладах вищої освіти України, лижні перегони та біатлон. Звісно, є бажання розширити цей перелік, тож ще минулого року Львівщина ініціювала включення хокею у програму зимових студентських ігор, але карантин став на заваді реалізації ідеї цьогоріч. Сподіваємося, що ці плани вдасться зреалізувати у 2022 році» – зазначив у коментарі засобам масової інформації організатор змагань, керівник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович.

У загальному командному заліку найбільше очок набрали студенти Національного університет фізичного виховання і спорту України. В активі переможців 451 очко. Гідну конкуренцію їм склали представники Сумського державного університету, яким не вистачило лише 10 очок аби зрівнятися за показниками з НУФВСУ, тож вони здобули 441 очко. Трійку призерів замкнула команда Національного університету «Чернігівський колегіум ім. Тараса Шевченка» – 221 очко. На четвертому місці, згідно протоколу змагань, оприлюдненого Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, опинилася команда університету з Переяслава. Попри це, боротьбу нашої команди сміливо можна назвати гідною, позаяк саме університети, що опинилися в трійці лідерів, традиційно комплектують збірні України з біатлону і лижних гонок.

На жаль, їм не вдалося завоювати індивідуальних нагород, проте набрані ними очки до скарбнички команди університету дозволили до останнього боротися за перемогу у загальному заліку.

Переможці та призери змагань отримали ексклюзивні медалі та кубки, олімпійські сувеніри від відділення НОК у Львівській області, а також, на згадку про Львівщину, ексклюзивну книжкову продукцію, надану департаментом комунікацій та внутрішньої політики Львівської обласної державної адміністрації.

Зазначимо, що результати наших спортсменів можуть мати вирішальний вплив на підсумковий залік ІІІ Зимової універсіади України. ЇЇ підсумок буде підведено найближчим часом – він враховуватиме бали за біатлон, лижні перегони та заохочувальні бали членів збірних команд України з цих видів спорту.

«Особлива ціна четвертого місця в тому, що наш університет має лише один факультет фізичної культури, спорту і здоров’я. Натомість команди решти Національних університетів спорту, які цього разу несподівано нам поступилися, у своїй структурі мають декілька спеціалізованих факультетів фізичної культури і спорту більший контингент студентів-спортсменів» – коментує декан факультету, кандидат біологічних наук, доктор історичних наук, професор Віктор Куйбіда.

Від імені колективу університету щиро вітаємо наших спортсменів з високим результатом!

Бажаємо подальших перемог усім сковородинівським спортсменам!

Прес-служба факультету фізичної культури, спорту і здоров’я

Перейти до вмісту