Випускник університету Валентин Бабій став бронзовим призером Євро-2021 з боротьби – наші вітання! - Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я

Випускник університету Валентин Бабій став бронзовим призером Євро-2021 з боротьби – наші вітання!

Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Новини факультету > Випускник університету Валентин Бабій став бронзовим призером Євро-2021 з боротьби – наші вітання!

У місті Скоп’є, в Македонії 17-23 травня 2021 року проходив чемпіонат Європи з вільної боротьби серед спортсменів до 23 років. Випускник факультету фізичної культури, спорту і здоров’я Університету Григорія Сковороди в Переяславі Валентин Бабій у запеклій боротьбі виграв бронзову медаль Євро-2021 у ваговій категорії 79 кг.

На шляху до перемоги він здолав атлетів з Ізраїлю, Болгарії та Італії. Шлях до бронзового фіналу вихованця Київської обласної школи вищої спортивної майстерності забезпечив його тренер Валерій Падалець.

Як повідомляє телеканал «КРОКУС», разом зі збірною командою України, Валентин Бабій продовжить активну підготовку до Чемпіонату Світу, який відбудеться у листопаді в Сербії.

Щиро бажаємо подальших перемог у житті та спорті Валентину і його тренеру!

Прес-служба факультету фізичної культури, спорту і здоров’я

Перейти до вмісту